تلفن دفتر تهران : 02122254347 و 02122912172

روش های دریافت ویزاهای مهاجرتی اکوادور

۱ ویزای متخصصین ( حرفه ای ) : با داشتن مدرک لیسانس و بالاتر ، از دانشگاه های مورد تایید اکوادور ( خوشبختانه تمامی دانشگاه های دولتی ، دانشگاه آزاد ، پیام نور و تعدادی از دانشگاه های غیرانتفاعی ایران مورد تایید اکوادور می باشند .)


۲ ویزا اقامت برای بازنشستگان : بازنشستگانی که بتوانند مدارکی ارایه نمایند که  حقوق دریافتی آنان بیش از  ۸۰۰  دلار آمریکا باشد و بدین طریق اثبات نمایند که از هزینه زندگی در کشور اکوادور بر می آیند ، می توانند درخواست اقامت بنمایند.درضمن به ازای هریک از افراد خانواده همراه شخص بازنشسته ، مبلغ ۱۰۰ دلار آمریکا به مبلغ ۸۰۰ دلار حقوق دریافتی ایشان اضافه میگردد.

لازم به ذکر است اکوادور تسهیلات ویژه ای برای افراد بازنشسته از جمله تسهیلات درمانی و معافیت مالیاتی در بعضی موارد در نظر گرفته است و از این نظر به بهشت بازنشستگان معروف است و در حال حاضر بازنشستگان زیادی از آمریکا ، کانادا و برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان در اکوادور زندگی می کنند.

۳ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات : با سرمایه گذاری ۳۰۰۰۰ دلار آمریکا در بخش املاک اکوادور و یا خرید ملک و یا راه اندازی کسب و کار به نام خود شخص ، می توان درخواست اقامت از کشور اکوادور را خواستار شد. در ضمن مبلغ ۵۰۰ دلار به ازای هر نفر از اعضای خانواده ، به مبلغ فوق اضافه می گردد.

۴ سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و یا خرید سهام از یک شرکت در اکوادور :  با سرمایه گذاری ۳۰۰۰۰ دلار آمریکا از طریق ثبت شرکت و یا خرید سهام از یک شرکت اکوادوری، می توان درخواست اقامت از کشور اکوادور را خواستار شد. در ضمن مبلغ ۵۰۰ دلار به ازای هر نفر از اعضای خانواده ، به مبلغ فوق اضافه می گردد.

۵ سرمایه گذاری در فعالیت های صنعتی، کشاورزی، دام و یا صادرات :  با سرمایه گذاری انواع روش های دریافت ویزاهای مهاجرتی ( اقامت ) کشور اکوادور دلار آمریکا در بخش های صنعتی، کشاورزی، دام و یا صادرات در کشور اکوادور ، می توان درخواست اقامت از کشور اکوادور را داد. در ضمن مبلغ ۵۰۰ دلار به ازای هر نفر از اعضای خانواده ، به مبلغ فوق اضافه می گردد.

Share: